Zapisy do Żłobka w Żyrafie Ucho w Poznaniu

REKRUTACJA DO ŻŁOBKA PROWADZONA JEST W TRYBIE CIĄGŁYM. GRUPY ROZPOCZYNAJĄ ROK ŻŁOBKOWY WE WRZEŚNIU. W KOLEJNYCH MIESIĄCACH PRZYJMUJEMY DZIECI W CHWILI ZWOLNIENIA SIĘ MIEJSCA.

W celu zapisania dziecka do żłobka Żyrafie Ucho:
  1. Pobierz poniższy formularz i prześlij go do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W odpowiedzi dostaniesz informację potwierdzającą przyjęcie formularza.
  2. Pobierz poniższy formularz, wypełnij go i dostarcz do placówki osobiście.
  3. Formularz zgłoszeniowy możesz wypełnić również na miejscu w obu żłobkach.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do dyrekcji żłobka pod numer +48 780 121 173 i powiedz jakie są Twoje potrzeby. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Mogą Państwo zobaczyć jak działają nasze żłobki. Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszym żłobkowym pociechom, umawiamy się na spotkania po godzinie 17:00.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

Żłobek Oddział Poznan - Katowicka

Niepubliczny Żłobek „Żyrafie Ucho” Oddział Poznan - Katowicka

Telefon +48 723 518 122
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres żłobka ul. Katowicka 81a/101
61-131 Poznań
Kierownik Żłobka: Emilia Wawrzyniak Nasz Żłobek czynny jest przez cały rok. Jedyne dni zamknięcia żłobka to piątek po Bożym Ciele oraz ostatnie dwa pełne tygodnie sierpnia (przerwa remontowo- techniczna).

Żłobek Oddział Poznan - Lwowska

Niepubliczny Żłobek „Żyrafie Ucho” Oddział Poznan - Lwowska

Telefon +48 780 121 173
Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres żłobka ul. Lwowska 4/94
61-131 Poznań
Dyrektor Żłobka: Joanna Janicka Nasz Żłobek czynny jest przez cały rok. Jedyne dni zamknięcia żłobka to piątek po Bożym Ciele oraz ostatnie dwa pełne tygodnie sierpnia (przerwa remontowo- techniczna).