Żłobek opłaty

Czym Żyrafie Ucho wyróżnia się na tle pozostałych placówek?   

Porozumienie bez Przemocy– to główna idea naszej pracy, dzięki której tak dobrze znamy i rozumiemy potrzeby dzieci i rodziców.  

Wspieramy Rodzicielstwo Bliskości– reagujemy na potrzeby dzieci wzmacniając więzi i wprowadzając równowagę w rozwoju maluchów.  

Małe grupy– W żłobku przy ulicy Katowickiej posiadamy dwie grupy żłobkowe: Maluszki 8 dzieci, którymi opiekują się 2 ciocie. Starszaki 10 dzieci, którymi również opiekują się 2 ciocie.

W żłobku przy ulicy Lwowskiej grupy liczą 12 dzieci maluszki, którymi opiekują się 2 ciocie oraz starszaki 13 dzieci i 2 ciocie do opieki.  

Praca Metodą Montessori– Ćwiczenia Praktycznego Dnia, Zajęcia Wstępne, Samoobsługa, Wstęp do Dziecięcej Matematyki. W tych wszystkich czynnościach dzieci biorą udział wybierając te czynności, które w danej chwili są dla dziecka atrakcyjne.  

Odejście od “Im więcej, tym lepiej” – Nie dokładamy dzieciom niepotrzebnych bodźców. Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez ciocie opiekujące się dziećmi. Minimalizm w osobach zapraszanych z zewnątrz pozwala nam utrzymać poczucie bezpieczeństwa i spokoju u dzieci.   

Częsty udział w spacerach i zabawach na świeżym powietrzu– Nie ma złej pogody, jest zły ubiór. Jeśli tylko warunki atmosferyczne nam na to pozwalają, spacerujemy z dziećmi i uczymy się przez doświadczenia. Dobrze ubrany maluch to gwarancja świetnego samopoczucia w każdej pogodzie.   

Prócz dyplomu, stawiamy na serce. Ciocie, które opiekują się dziećmi w naszym żłobku mają wiele empatii, otwartości, cierpliwości i przede wszystkim dzieci dostają od nich serce na dłoni. Przekonają się Państwo, jak szybko dziecko będzie wbiegać do sali, szukając swojej ulubionej cioci.   

Opieka– tworzymy miejsce spokoju, beztroski i wspaniałych wspomnień. Z dumą mogę powiedzieć, że ciocie stają na wysokości zadania starając się zapewnić dzieciom drugi dom.  

ŻŁOBEK OPŁATY:  

700 zł opłata administracyjna. W niej zawarta jest wyprawka dla dziecka (fartuszki, pościele) oraz ubezpieczenie PZU. Opłata administracyjna jest bezzwrotna. 
 

Wyżywienie standardowe 17,5 zł/dzień
Dieta eliminacyjna 18 zł
Dieta indywidualna 18,5 zł/dzień

Płacą Państwo tylko za obecności dziecka w żłobku.  

1900 zł czesne. Płatne do 5 dnia bieżącego miesiąca. W czesnym: podkłady jednorazowe, pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, chusteczki
higieniczne, mydełka z przeznaczeniem do skóry delikatnej, kremy Sudocrem, Bepanthen, Alantan Plus. Opieka psychologa, położnej, logopedy (w razie
konieczności), zajęcia z języka angielskiego 2 razy w tygodniu, zajęcia z Smykosensoryki 2 razy w miesiącu, zajęcia plastyczne, zajęcia techniczne,
zajęcia ruchowe, zooterapia, zajęcia rytmiczne, teatrzyki i koncerty oraz warsztaty z rodzicami.  


Opłat należy dokonywać przelewem na numer konta bankowego: 

78124065241111001101783658 

Tytuł przelewu: 

– w przypadku opłaty wpisowej: WPISOWE, imię i nazwisko dziecka, 

– w przypadku opłaty czesnego: NAZWA MIESIĄCA, imię i nazwisko dziecka 

Scroll to Top